درباره ما

من کی هستم؟

من هادی معروفی هستم.
10 سالی هست که زبان انگلیسی رو تدریس می‌کنم ولی از سال 1397 به شکل حرفه ای این کار رو شروع کردم.
توی این مدت با بزرگترین موسسات ایران و ترکیه به عنوان معلم زبان کار کردم و سال 1400 تصمیم گرفتم به شکل فریلنس ادامه بدم تا کیفیت مطلوب آموزشی مد نظرم رو بدون موانعی که مجموعه ها برای سود مالی بیشتر ایجاد می‌کنن ارائه بدم.

سال 1397 دوره ی سلتا رو در International House شهر ازمیر، ترکیه گذروندم. این دوره معتبرترین و گرون قیمت ترین و سخت ترین دوره برای یاد گرفتن مهارت “آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان” هست که به شکل مستقیم توسط دانشگاه کمبریج، انگلستان برگزار می‌شه.

سال 1400 آزمون آیلتس آکادمیک رو تونستم با نمره ی 9 از 9 بگذورنم که به تفکیک لیسنینگ 9 اسپیکینگ 8.5 ریدینگ 9 و رایتینگ 8.5

به طور آکادمیک در دانشگاه رشته ی آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان رو خوندم.

مجموعه دوره های من

به عنوان معلمی که به شدت علاقمند به استفاده از تکنولوژی در تدریس سر کلاس هام هستم تصمیم گرفتم توی آموزش زبان در بستر تکنولوژی وارد بشم چون بسیاری از افراد سودجو بدون داشتن دانش مورد نیاز و سلیقه دوره های بی‌کیفیت و افتضاحی رو وارد بازار کردن که فقط تاثیر منفی در ذهن زبان‌آموز ها داشتن. من اینجا ام تا با نشون دادن کیفیت واقعی این افراد رو محو کنم!

چرا کیفیت کار من با همه فرق می‌کنه؟
این پروژه ی دوره ها که در حال حاضر در اختیار شما قرار می‌گیرن حاصل برنامه ریزی هایی از سال 99 هستن. زمانی که من با افرادی مواجه شدم که توانایی گفتن حتی یک جمله به انگلیسی رو هم نداشتن ولی با برگزار کردن سمینار های چند هزارنفری و عوام فریبی مردم رو تشویق به خرید دوره های بی‌کیفیتی می‌کردن که نه تنها به زبان آموز ها چیزی آموزش نمی‌داد بلکه تاثیر مخرب هم داشت. روش ها احمقانه ای مثل کودینگ و آرشیو کردن هزارتا فیلم توی یک فلش برای فریب مخاطب. من همونجا تصمیم گرفتم جلوی این جماعت بایستم اما به شدت به این اعتقاد دارم که برای نشون دادن اشتباه باید راه درست رو نشون داد. برای تهیه ی پکیج های با کیفیت و بر پایه ی علم تدریس به تدوینگر، طراح سایت، فیلم‌بردار، مدرس، تجهیزات گرون قیمت و… نیاز داشتم. اما قطعا یک تدوینگر اون ویدیویی که من توی ذهنم هست رو نمی‌تونه بسازه و در نهایت اون چیزی که من می‌خواستم نمی‌شد.پس تصمیم گرفتم خودم تمام این مهارت هارو یاد بگیرم تا بتونم بهترین کیفیت واقعی مبتنی بر علم رو ارائه بدم. دو سال طول کشید تا بتونم زیرساخت هارو فراهم کنم ولی در نهایت سال 1401 این مجموعه تماما توسط خودم استارت خورد و شروع به خدمت به شما کرد.
دوره هایی که برای تمام ابعادشون بهتون تضمین کیفیت در کشور می‌دم!

تیم من

افرادی که دارن توی مجموعه برای شما زحمت میکشن

فائزه عباسی

طراح گرافیک

بهناز صادقی

پشتیبانی

تهیه ی دوره ها

برای بررسی و تهیه ی دوره ها از دکمه ی سبزرنگ زیر استفاده کنید

سبد خرید