اگه قراره نتیجه ی خوب بگیری باید خودتو جمع و جور کنی و پاشی بیای کلاس

کلاس های آمادگی آزمون IELTS

رایتینگ

مهارت نوشتن آخرین بخش آزمون کتبی هست. اکثر زبان آموز ها تصور می‌کنن سخت ترین بخش آزمون هست و معمولا نمره ی مناسبی نمی‌گیرن که خب صرفا بخاطر تفاوت ساختار های نوشتاری در زبان فارسی و انگلیسی هست. با یاد گرفتنش به راحتی می‌تونی نمرتو بالا ببری

لیسنینگ

مهارت های شنیداری اولین بخش آزمون کتبی هست که باهاش رو به رو می‌شی. به شکل مستقیم روی روحیت تاثیر داره و یکی از راحت ترین بخش های آزمون هست که با تکنیک های ساده می‌تونی ازش نمره خوب بگیری!

اسپیکینگ

مهارت صحبت کردن انقدر اهمیت داشته که از بقیه ی آزمون جداش کردن و باید معمولا یک روز دیگه براش مراجعه کنی. با وجود تمام استرس های روز آزمون اینکه بتونی بهترین خودت باشی کار راحتی نیست! ولی با تمرین کردن در شرایط مشابه و تسلط به تکنیک ها می‌تونی بهترین ورژن خودت رو به نمایش بذاری

ریدینگ

همه معتقد هستن که ریدینگ بخش طولانی و حوصله سربر آزمون هست. ولی اگر قرار باشه متفاوت باشی و نمره ی خوب بگیری حتی فرصت نمی‌کنی حوصلت سر بره! اما خب این به شرطی اتفاق می‌وفته که بلد باشی با انواع سوال ها چطور برخورد کنی.

کلاس زبان عمومی GE

زبان عمومی یعنی بشینی از اول زبان یاد بگیری تا بتونی راحت با بقیه ارتباط برقرار کنی.

  • بتونی باهاشون حرف بزنی (مثلا وقتی می‌ری مسافرت انگار رفته باشی بازار تهران)
  • مکاتبه کنی (مثلا اگه می‌خوای بری دانشگاه توی یه کشور دیگه خودت بتونی کار های اپلای رو انجام بدی)
  • حرفاشون رو بفهمی (مثلا برای دیدن فیلم از شر زیرنویس خلاص شی)
  • و در نهایت بتونی متن های انگلیسی رو بخونی و متوجه بشی (مثلا کتاب یا مقاله ی انگلیسی بخونی)

کلاس های تربیت مدرس TTC

دوره ی تربیت مدرس برای افرادی هست که دوست دارن معلم بشن یا معلم هایی که به دنبال ارتقاع شغلی هستند.
دوره های TTC که در ایران برگزار می‌شن اساسا از نظر مدرک انتهای دوره هیچ ارزشی ندارند و هر مدرسه ی آموزش زبانی بعد از مصاحبه با افراد اگر حس کنه متقاضی دانش تدریس کافی نداره بهش می‌گه باید تی‌تی‌سی همون موسسه رو یک بار دیگه بگذرونه. پس دوره ی ما به چه دردی می‌خوره دقیقا؟
دوره ی تربیت مدرس ما دقیقا منطبق بر سلتا (Cambridge CELTA) هست و شما بعد از گذروندنش با تمام الزامات تدریس آشنا می‌شید و در هیج مصاحبه ای در شرایطی قرار نمی‌گیرید که اون مدرسه دوباره به شما پیشنهاد TTC بده.

مهمتر از اون، تنها دوره ی تربیت مدرسی هست که به شکل خصوصی برگزار می‌شه و کاملا بر اساس نیاز شما تعریف می‌شه. همچنین در انتها تکنیک های مصاحبه شغلی بهتون آموزش داده می‌شه، مدارسی که دارای OJT و DOS هستن بهتون معرفی می‌شه تا بتونید در کریرتون پیشرفت داشته باشید. و نهایتا با توجه به اهداف بلندمدتی که دارید یک برنامه ریزی و مسیر راه در اختیارتون قرار می‌گیره.

سبد خرید